fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«Мелодії любові»

04.10.2019 в 19:00

150грн - 600грн

buybutton«Мелодії любові»

«Мелодії Любові»: Магомаєв, Ободзинський, Хіль

В Харківській філармонії відбудеться прем’єра концертної програми «Мелодії Любові», присвяченої творчості справжніх легенд радянської естради – Мусліма Магомаєва, Валерія Ободзинського, Едуарда Хіля.

В цей осінній вечір у прекрасному симфонічному звучанні будуть виконані улюблені пісні: «Эти глаза напротив», «Королева Красоты», «Мелодия», «Как провожают пароходы», «Белые Крылья» та багато-багато інших.

Солісти прем’єрної програми:

Роман Руссу – блискучий молодий виконавець, який має неймовірно красивий та сильний голос. Він підкорив журі шоу «Голос» та запам’ятався глядачам своїм віртуозним виконанням пісні «Чертово колесо» Мусліма Магомаєва.

Віталій Червонний – соліст-тенор, учасник знаменитої групи «Сябры». Його впізнаваний голос звучав на семи дисках-гігантах, записаних ВІА «Сябры», на багатьох концертних майданчиках СРСР і за кордоном, по телебаченню та радіо.

Олег Верд – яскравий молодий співак, що полонив журі шоу Х-фактор своєю щирістю та глибиною виконання, продовжує радувати, дивувати та завойовувати любов глядачів авторськими піснями.

Для вас будуть звучати найпопулярніші пісні 60х-80х, музика під яку знайомились та закохувались декілька поколінь. Зворушлива ніжність та відчайдушна веселість, безмежна віра та поетичний смуток — у цих піснях є все!

Старшому поколінню ці пісні близькі та зрозумілі, це пісні їхньої молодості, їхнього першого кохання. Для молодого покоління це можливість краще пізнати та зрозуміти своїх близьких.

Запрошуємо вас поринути в атмосферу романтики та ностальгії, пригадати чи тільки познайомитися з золотими шлягерами, які зворушують серця кількох поколінь.


Деталі

Дата:
04.10.2019
Час:
19:00
Ціна:
150грн - 600грн
Подія Categories:
, , ,

Місце проведення

Великий зал

Організатор