fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

«КАРНАВАЛ ТВАРИН»

16.01.2022 в 15:00

140грн - 350грн

buybutton

«КАРНАВАЛ ТВАРИН»
Пісочна фантазія з оркестром

ПРЕМ’ЄРА

Дитяча вистава під музику «зоологічної фантазії» Каміля Сен-Санса у виконанні симфонічного оркестру

Пісочно-музичний спектакль «Карнавал тварин» – це неймовірно красива і зворушлива історія про маленьку дівчинку, в гості до якої приходить казкар, який розповідає про дивовижну країну, де живуть найрізноманітніші тварини. Трохи смішні, несхожі одна на одну, але дуже й дуже милі. Маленька героїня уважно слухає розповідь і спостерігає дивовижне живе малювання пісочної феї під музику симфонічного оркестру.

Незрівнянний синтез піску, симфонічної музики і чудової акторської гри народжує неймовірно захоплюючу історію, де кожна дитина відкриває для себе новий творчий світ. Живі пісочний ілюстрації на екрані, жарти й смішні загадки казкаря під чудове звучання оркестру – все це злилося в феєрію свята й радості під назвою «КАРНАВАЛ ТВАРИН»!

В основі вистави – знаменита сюїта («зоологічна фантазія») «Карнавал тварин» французького композитора Каміля Сен-Санса, створена ним в 1886-му році, що згодом стала справжньою перлиною в числі шедеврів симфонічної музики.


Над втіленням творчого проекту «КАРНАВАЛ ТВАРИН» працювала команда талановитих людей:

режисер-постановник – Вікторія Чернова

пісочна анімація – художник Катерина Дзюба

актор-казкар – Станіслав Жура

актриса в ролі маленької дівчинки – Катерина Чикурова

симфонічний оркестр Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка.


Пісочна фантазія «Карнавал тварин» – спектакль добрий і світлий. Сенс нашої історії не просто в показі кожної тварини, а в цікавому живому поєднанні трьох видів мистецтва: пісочної анімації, симфонічної музики та акторської гри.

Перед початком і після вистави кожна дитина може сфотографуватися на згадку в спеціальній тематичній селфі зоні та спробувати себе в ролі художника: помалювати на піщаних планшетах в творчій зоні фойє філармонії.

Запрошуємо всіх на наше дивовижне свято!

Подаруйте своїм дітям гарний настрій і чудові спогади!

Приходьте на наш спектакль і ваш духовний світ стане ще яскравішим та багатшим!


Деталі

Дата:
16.01.2022
Час:
15:00
Ціна:
140грн - 350грн
Подія Categories:
,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Великий зал