fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Арт-фільм «Мікеланджело. Нескінченність»

14.09.2019 в 19:00

100грн - 150грн

buybuttonАрт-фільм «Мікеланджело. Нескінченність»

Вперше на великому екрані Харківської Філармонії буде показаний перший арт-фільм про абсолютного генія Ренесансу, що залишив позачасовий слід в історії світового мистецтва.

Гостей чекає незабутній вечір:

19-00 відкриття Фотовиставки робіт художника, скульптора і архітектора Мікеланджело Буонарроті.
19-30 Перегляд фільму
Лекція про життєвий шлях видатного художника, скульптора і архітектора Мікеланджело Буонарроті.


«Мікеланджело. Нескінченність» – перший арт-фільм про абсолютного генія Ренесансу, що залишив позачасовий слід в історії світового мистецтва, – Мікеланджело Буонарроті. Вперше на великому екрані через діалог кіно і живопис буде показаний портрет людини, здатного на різкі контрасти, сильні пристрасті і вражаючу сміливість, коли справа доходить до захисту його ідеалів. Безсмертна особистість, один з найбільших художників, яких коли-небудь бачив світ, – його багату художню спадщину назавжди увійшла до скарбниці світового мистецтва.

«Мікеланджело. Нескінченність» – цей дивовижний документальний фільм, знятий з використанням самих передових технологій, відтворює основні скульптурні та живописні твори Буонаротті: Сикстинську капелу,«Пьєту»,«Давида»,«Мойсея», Вселенський Суд, Базиліку святого Петра у Ватикані,«Мадонну Доні»та інші безсмертні шедеври.


Деталі

Дата:
14.09.2019
Час:
19:00
Ціна:
100грн - 150грн
Подія Category:

Місце проведення

Великий зал

Організатор