fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Аліса в країні чудес

19.12.2021 в 14:00

140грн - 350грн

buybutton

Аліса в країні чудес

День Святого Миколая в Харківській філармонії

Унікальна можливість побачити знамениту казку Льюїса Керролла, яку люблять і дорослі, й діти, виконану в техніці пісочної анімації під музику. Свято для всієї сім’ї.

Чарівна пісочна казка «Аліса в країні чудес»

Присвячується дітям і дорослим, що колись були дітьми…

Лауреат міжнародного конкурсу з пісочної анімації Катерина Дзюба здатна «оживити» незвичайних персонажів популярної казки. Чого тут тільки не побачиш?! В режимі реального часу ми зануримося в світ пригод Аліси, побуваємо на чаюванні у Божевільного Капелюшника, познайомимося з Королевою та Білим Кроликом. Образи, що перевтілюються один в одного, залишать незабутнє враження. Адже виступ майстра пісочної анімації — це справжнє диво! Руки художника на світляному столі створюють загадкові та хиткі образи, від яких неможливо відвести погляд. Чарівна хрупкість та постійна зміна зображень супроводжуються акторським читанням та музикою.

Приходьте раніше!

До початку вистави юні глядачі зустрінуться зі справжніми мешканцями Країни чудес – Білим Кроликом, Божевільним Капелюшником, Чеширським Котом та не тільки! Прямо у фойє на вас чекає велика зона селфі! А для того, щоб кожен юний глядач зміг спробувати себе у ролі художника, ми підготували спеціальний стіл для малювання піском. Чарівна пісочна казка та веселі ігри з живими персонажами подарують усім чудовий настрій!


Деталі

Дата:
19.12.2021
Час:
14:00
Ціна:
140грн - 350грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Великий зал