fbpx

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Alexander Schuke Fest

08.01.2022 в 18:30

190грн - 480грн

buybutton

Alexander Schuke Fest

Надія Величко /орган, Львів/

Програма:

1 відділення

Г. Ф. Гендель – “Алілуя” з ораторії “Месія”
Й. С. Бах – Хоральна прелюдія “In dulci jubilo” з циклу “Різдво”
Д. Букстегуде – Хоральна прелюдія “In dulci jubilo”
Д. Букстехуде – Хорал “Коли зійде ранкова зірка”
Л.К. Дакен – Noel
Й. Пахельбель – Канон ре мажор
А. Гільман – Марш трьох королів
Й.С. Бах, Ш. Гуно – “Аве Марія”

2 відділення

Т. Дюбуа – Noel
П. Йон – Різдво у Сицилії
Ф. Нововєйські – Польська фантазія
П. Чайковський – 3 танці з балету “Лускунчик”
Е. Лемар – Різдвяна пісня
Й. Штраус – Марш Радецького
П. Йон – Прелюд-Пастораль (варіації на тему Adeste fidelis)
“Бог Предвічний” і “Що то за предиво”

Про артистку

Надія Величко – солістка-органістка Львівського будинку органної та камерної музики.

Закінчила Львівську середню спеціальну музичну школу ім. С. Крушельницької, Львівський Вищий державний музичний інститут. В 1999-2003 рр. проходила асистентуру-стажування в Національній музичній академії в Києві по спеціальності концертмейстер (клас доцента Н. Козіної).

Брала участь у майстер-класах та академіях відомих майстрів-педагогів: Ж. ван Ортмерсена, Ж.-Л. Зендера, Д. Лауквіка, М. Шмедінга, у 2010 році здійснила поїздку на Міжнародну органну академію у Хаарлем (Нідерланди), де стажувалась у провідних органістів Європи: Б. Вінсеміуса (Нідерланди), Л. Г’єльмі (Італія), В. Церера (Німеччина), Ж. Робена (Франція). Виступала в концертах у Вищій школі музики і театрі ім. Ф. Мендельсона-Бартольді, грала на відомих історичних органах у містах Фрайбург, Намбург, Рьота.

У 2011 -2013 рр. проходила навчання в магістратурі Санкт-Петербурзького університету на кафедрі старовинної музики у проф. Д. Зарецького. В 2012 році стала лауреатом Восьмого міжнародного органного конкурсу Fano Adriano, де отримала диплом з відзнакою.

З 2001 року працює солісткою-органісткою у Львівському будинку органної та камерної музики. Брала участь у львівських фестивалях «Контрасти», «Музика тисячоліття», III та IV Фестивалях давньої музики у Львові, співпрацювала в концертних проектах з кращими колективами міста. В складі оркестру Da Capo гастролювала в Німеччині. В репертуарі органістки найскладніші твори Й. С. Баха, Д. Букстехуде, Й. Пахельбеля, Н. Брунса, С.Франка та інших. За її участю були записані компакт-диски «Органна музика львівських композиторів 16-20 століть», «Музичний Львів і спадщина Габсбургів».

За роки своєї концертної діяльності Надія Величко заграла понад 1000 концертів, з успіхом виступаючи не лише в Україні, але і в багатьох країнах світу – Польщі, Словаччині, Австрії, Німеччині, Італії, Нідерландах, Білорусі, Росії, США, Швеції, Данії. Однією з її цілей є пропаганда української органної музики в світі та популяризація органного мистецтва в Україні. Репертуар органістки охоплює твори всіх стилістичних епох – від Ренесансу до сучасної музики, про що свідчать понад 30 різноманітних концертних програм, представлених слухачу за роки її концертної діяльності.

Надія Величко достойно представляє українську органну школу на престижних музичних фестивалях. Її манера виконання вирізняється серед інших виконавців рафінованою, продуманою в кожній деталі манерою гри, що поєднується з артистичною харизмою.

У 2021 знаковим проектом для сучасної української органної музики стало виконання Надією Величко чотирьох прем’єр творів українських композиторів, створених на замовлення Львівського Органного залу.

Також у 2021 р. з’явився її диск з концертною програмою, створеною для Фестивалю української органної музики під егідою УКФ. До диску увійшли твори сучасних українських композиторів (Б. Фроляк, Л. Грабовського, В. Гончаренка, О. Козаренка).

Також ви можете придбати АБОНЕМЕНТ на всі концерти фестивалю за цим посиланням: https://kharkov.internet-bilet.ua/uk/events/56254/alexander-schuke-fest


Деталі

Дата:
08.01.2022
Час:
18:30
Ціна:
190грн - 480грн
Подія Categories:
,

Місце проведення

Органний зал