«Ефект Моцарта». Перезавантаження. У вересні харків’яни побачать оновлений проект для малюків від 0 до 6 років та майбутніх мам

0

Музика, що розвиває інтелект. Ми готуємо новий цикл унікальних концертів для наших наймолодших слухачів та вагітних жінок. 21 вересня 2019 року його представлять Андрій Пеньков та Ірина Баришевська, які стануть ведучими відкриття сезону дитячих проектів.

НОВИНКА. Окрім музичної програми ми підготували для вас:

• Професійні лекції про дитячий розвиток від кращих спеціалістів.
• Подарунки та сюрпризи для дітей і вагітних жінок.
• Тематичні творчі майстер-класи для всієї родини.
• Ігрова форма спілкування з маленькими слухачами до початку концерту.

Абонементи на «Ефект Моцарта» вже доступні для бронювання по телефону (050) 400 48 08. В червні діє спеціальна ціна на весь цикл концертів:
• 200 грн (8-21 ряд включно)
• 300 грн (1-7 ряд включно).
Дітям до 4-х років (на руках батьків) безкоштовно.
Поспішайте придбати абонемент в червні, адже вже в липні ціна складе 400 и 600 грн. відповідно.

В чому сенс «ефекту Моцарта?»

Твори відомого композитора-класика гармонізують роботу мозку, сприяють формуванню емоцій, вдосконаленню мислення, вихованню доброти та чуйності.
Ми склали програму концертів з урахуванням результатів досліджень в галузі музичного мистецтва, медицини та перинатальної психології, в яких вивчалась роль класичної музики в створенні гармонійного емоційного и фізичного стану вагітної жінки і її дитини.

Особливості програми

Музика, яку ви почуєте в проекті «Ефект Моцарта», передбачає використання великої кількості музичних інструментів з урахування їхніх тембральних та фізичних характеристик, різних стилів і жанрів музики для розмаїття стимуляції слухового аналізатора і створення різних емоційних станів.
В проекті, окрім професійних артистів філармонії, беруть участь діти, які займаються музикою. Адже маленькі віртуози – прекрасний приклад раннього занурення малюка в світ духовності, краси та гармонійного розвитку особистості.

В чому секрет «ефекту Моцарта»?

У живому виконанні музики. Численні дослідження показали, що саме живе виконання дозволяє закласти основу для максимально ранньої взаємодії мами та дитини, допомагає вагітній жінці зробити свій стан гармонійним, налагодити контакт з дитиною як внутрішньоутробною, так і вже народженою. Найбільший емоційний вплив досягається, коли публіка чує тембри музичних інструментів і людський голос, що не спотворені записом. Таким чином розвивається особлива психологічна та емоційна атмосфера.

Унікальний цикл «Ефект Моцарта»-2019 складається з 4-х концертів – 1 раз на місяць по суботах, з вересня по грудень включно, початок о 16:00:
• 21 вересня,
• 19 жовтня,
• 16 листопада,
• 14 грудня.

Відповіді на запитання, які часто ставлять нам слухачі філармонії перед відвідуванням дитячих концертів ви можете прочитати тут. http://filarmonia.kh.ua/unikalnye-koncerty/effekt-motsarta-2/

Ми намагаємось зробити проект сучасним та цікавим для вас і ваших дітей. Для цього ми багато спілкувались з батьками малюків, фахівцями, також врахували ваші побажання, висловлені на нашому сайті та особисто співробітникам філармонії. Будемо дуже раді бачити вас на відкритті нового сезону дитячих проектів!

Поделиться

Ответить