fbpx

Директору-головному диригенту Харківської обласної філармонії Юрію Янку вручено державну нагороду — нагрудний знак та посвідчення до почесного звання «Народний артист України»

0

Сьогодні в Харківській обласній державній адміністрації відбувся урочистий прийом, на якому за дорученням Президента України державні нагороди представникам науки, культури, соціальної сфери Харківської області вручив т. в. о. голови облдержадміністрації Олександр Скакун.

«Хочу щиро подякувати Президенту України, обласній державній адміністрації, народу України за високу оцінку моєї праці. Хочу сказати, що кожного разу, коли я диригую у Віденській філармонії, у Нью-Йорку, Парижі, Римі, я дуже пишаюся, що я представляю свою чудову Україну і високе мистецтво цієї країни», — сказав Юрій Янко.

Олександр Скакун подякував нагородженим за внесок у розвиток області та України й привітав з 30-річчям незалежності України.

Почесне звання «Народний артист України» було присвоєно Юрію Янку 28 червня Указом №274/2021 Президента України Володимира Зеленського Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України. Вітаємо, Маестро!

Share.

Leave A Reply