fbpx

Доля садиби Шидловських, екскурсія Римарською та музика харківських композиторів

0

Сьома «Ніч історії Харкова» проходитиме 26-27 травня 2018 року у Харківській філармонії (вул. Римарська, 21). Гостей почнуть пускати 26 травня о 21:30, а триватиме захід до шостої ранку наступного дня.

Протягом цього часу заплановано чотири блоки півторагодинних лекцій з перервами на півгодинні музичні кава-паузи, а також екскурсію Римарською.

«Ніч історії Харкова має постійну локацію в центрі нашого міста — у харківській філармонії на Римарській, 21. Дуже класно, що проект, який не має аналогів в Україні, а може, і у Західній Європі, підтримує Юрій Володимирович Янко. Він ходить постійно на всі лекції, він закоханий у минуле Харкова», – розповів ініціатор проекту Антон Бондарєв.

Описи лекцій можна почитати на facebook-сторінці проекту «Ніч історії Харкова». Зверніть увагу, що короткі перерви між лекційними блоками супроводжуватиме музика композиторів, творчий шлях яких пов’язаний з Харковом: Миколи Лисенка, Олександра Вінклера та Костянтина Горського.

23 травня реєстрація на сьому «Ніч історії Харкова» завершилася, але потрапити на захід можна і без цього, сплативши на вході 120 гривень організаційного внеску.

Довідково. Проект «Ніч історії Харкова» ініційований у 2016 році Антоном Бондарєвим. Перший захід проходив 24−25 грудня у хабі соціальної активності «Студія 42». Співорганізаторами та партнерами виступають громадська організація «День музики», Харківська обласна філармонія, ХНУ ім. В.Н.Каразіна, хаб соціальної активнсоті «Студія 42», незалежний соціально-політичний медіапроект «Накипіло», УАР (Український Автомобільний Рух), фундація «Харків манливий», Харківський приватний музей міської садиби, KHARKIV Today, KharkivHeritage. Повнішу інформацію про лекції можна знайти на сторінці проекту.

Share.

Leave A Reply