fbpx

До уваги журналістів!

0

Шановні журналісти, запрошуємо вас на відкриту репетицію у новій великій залі! 5 липня в Харківській філармонії відбудеться закриття 90-го концертного сезону!

Ви зможете поспілкуватися з лауреатом Міжнародного конкурсу ім. Королеви Єлизавети в Брюсселі, Міжнародного конкурсу скрипалів і альтистів ім. М. Росталя в Берліні Артемом Шишковим та головним диригентом Харківської філармонії Юрієм Янком, подивитися на роботу соліста з музикантами симфонічного оркестру, зробити фото та відео, необхідні для ваших матеріалів.

Зараз Артем Шишков — перша скрипка знаного німецького квартету Lipkind Quartet. Цей талановитий скрипаль — лауреат 16 міжнародних конкурсів, володар багатьох нагород і стипендій, його ім’я вписане у «Золоту книгу» фонду «Нові імена Планети». Музикант спеціально прилетить до Харкова, щоб взяти участь у заключному концерті сезону — виконає Концерт для скрипки з оркестром Петра Чайковського. Також на закритті прозвучить Третя симфонія С. Рахманінова — монументальний оркестровий твір, написаний в останні роки життя композитора.

Інтервю ви зможете взяти перед відкритою репетицією у приміщенні оновленої великої зали. Юрій Янко із задоволенням розповість про те, що нового відбулось у 90-ому сезоні. Головний диригент та директор Харківської філармонії заслужений діяч мистецтв України Юрій Янко ініціював багато новинок, серед яких проекти для дітей та молоді, наприклад, новорічна музична казка, написана спеціально для Харківської філармонії українською авторкою.

Ви знаєте, наскільки важливим для філармонії було відкриття великої зали після реконструкції. Сцена повністю готова до роботи — відтепер є оркестрова яма, можливість розміщувати рухомі декорації. Це зробило реальністю декілька сучасних прем’єр!

  • Нещодавно велика зала прийняла відому оперу «Шукачі перлів» Ж. Бізе за участю диригента з Нідерландів Йеруна Веєрінка.
  • Також Харківська філармонія вперше представила нове світломузичне 3D шоу з симфонічним оркестром, в якому були використані сучасні проекційні технології, розроблені спеціально для композицій, що виконувались у концерті, під дизайн нової зали.
  • Вперше музиканти Харківської філармонії виступили просто неба на популярному молодіжному майданчику арт-заводу «Механіка. Інша земля», організувавши найцікавіший openair із симфонічним оркестром.

Ми надамо вам посилання на відео кожного з цих проектів.

Харківська філармонія готова радувати вас новинками та цікавинками, дарувати світову класику харків’янам і в новому сезоні, що відкриється у вересні, але то вже зовсім інша історія 🙂

Чекаємо на вас 5 липня о 16:30 в Харківській філармонії (Римарська, 21), нова велика зала (буде відкрито центральний вхід).

filarmoniaconcerts@gmail.com

 

Share.

Leave A Reply