fbpx

До уваги журналістів! Прес-конференція, присвячена відкриттю 91-ого концертного сезону, відбудеться 5 вересня у Великому залі Харківської філармонії

0

  • О 13:30 можна зняти фото та відео репетиції концерту Каспараса Мікужіса з симфонічним оркестром.
  • Після репетиції піаніст Каспарас Мікужіс відповість на запитання журналістів, а директор-головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко розповість про прем’єри нового сезону.
  • Після спілкування — кава-брейк для журналістів.

 
Інформація про концерт 6-ого вересня:

6 вересня о 19:00 на сцені Великого залу звучатиме один з найкращих творів Людвіга ван Бетховена — Концерт для фортепіано з оркестром №3. Його виконають Каспарас Мікужіс /фортепіано, Литва/ та симфонічний оркестр Харківської філармонії, диригент — Юрій Янко. Також у програмі концерту — видатний твір англійського композитора Джона Раттера «Magnificat», його виконає Академічний хор імені В. Палкіна, художній керівник — Андрій Сиротенко.

Каспарас Мікужіс – молодий талановитий піаніст, переможець багатьох міжнародних конкурсів. У переліку його досягнень і перший приз Міжнародного конкурсу юних піаністів Володимира Крайнєва, який проходив у Харкові у 2016 році. Піаніст виступає в Литві, Латвії, Естонії, Німеччині, Великій Британії, Нідерландах, Італії, Португалії, Сербії та багатьох інших країнах. У 2017 році був нагороджений Фондом підтримки молодих музикантів Мстислава Ростроповича. А рік тому на світ з’явився дебютний CD альбом Каспараса Мікужіса разом з «KNS Classical».

Коротко про Концерт для фортепіано з оркестром №3 до-мінор

Роботу над своїм третім концертом Людвіг ван Бетховен завершив у 1800 році. Прем’єра відбулась 5 квітня 1803 року, за фортепіано був сам автор. Потім, 19 липня 1804 року, Концерт для фортепіано з оркестром №3 до-мінор виконав його 20-річний учень і великий шанувальник творчості Фердінанд Ріс. Тоді композитор сам диригував та перегортав ноти солістові. Дебют молодого віртуоза мав великий успіх. Публіка назвала цей концерт одним із кращих творів Бетховена, всі наступні роки опус 37 був дуже популярним.

Коротко про прем’єрні проекти наступного сезону:

15 вересня — Прем’єра розважально-пізнавальної програми для школярів (6-15 років), а також для всієї родини #Филармониядетям. Кращій спосіб познайомитися з королем музичних інструментів, найбільшим в Україні органом Alexander Schuke. Шедеври світової органної музики виконує Станіслав Калінін. В програмі проекту цікаві лекції та майстер-класи на різноманітні теми.

21 вересня — Mozart baby + Музика, що розвиває інтелект. Прем’єрний цикл концертів для дітей від 0 до 6 років, майбутніх мам, незабутнє дозвілля для всієї родини. Для всіх маленьких відвідувачів проекту пропонуються безкоштовні розвивальні майстер-класи та цікаві лекції для батьків. Ведучі — Ірина Баришевська та Андрій Пеньков.

22 вересня — Грандіозне осіннє симфошоу просто неба на відкритому майданчику арт-заводу «Механіка. Інша земля» головний open air з великим оркестром.

  • Хіти світової класики!
  • Атмосфера свята на природі!
  • Фуд-корт на будь-який смак!
  • Розіграші подарунків та сюрпризи!

Найвідоміші мелодії у виконанні симфонічного оркестру Харківської філармонії. Диригент — Юрій Янко.

6 жовтня — Опера Джузеппе Верді «Аїда» в 4-ох діях та 7-ми картинах. Виконується мовою оригіналу.

9 жовтня — Грандіозна прем’єра! Cвітломузичне 3D шоу з симфонічним оркестром. Диригент – Юрій Янко.
В програмі хіти світової класики. Проекційні технології «VJ. Kharkiv. ua».

Якщо у вас виникли запитання: (050) 552 32 56 Наталія, PR підрозділ Харківської філармонії.

Share.

Leave A Reply