fbpx

Cимфонічний оркестр Харківської філармонії привітав маленьких пацієнтів обласної лікарні №1 концертом просто неба

0

31 травня до Дня захисту дітей та 45-річчя Харківської обласної дитячої клінічної лікарні № 1 за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Антона Деньгуба та голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна відбувся благодійний захід, на якому музиканти симфонічного оркестру Харківської філармонії під управлінням Юрія Янка виконали дитячу музичну програму. На майданчику біля лікувального корпусу, де перебувають діти з онкозахворюваннями, відбувся концерт просто неба.

Оксана Піонтковська, генеральна директорка Харківської обласної дитячої клінічної лікарні №1: “Ми щасливі від того, що діти, які з різних причин зараз тут і не можуть вийти на вулицю (а тут знаходиться онкологічне відділення), бачили з вікон виїзний концерт Харківської філармонії, який подарувало керівництво Харківської області дітям, вони не можуть вийти, поїхати до філармонії, а філармонія приїхала сюди, щоб сказати: про них не забули, сказати, що всі однакові, для їхньої мотивації”.

Юрій Янко, директор – головний диригент Харківської філармонії: “Ми готувалися, підібрали репертуар, зрозумілий для дітей, це мелодії з відомих дитячих кінофільмів, марш з балету «Лускунчик» Чайковського та попурі «Симфонічні мультяшки» українського композитора Миколи Стецюна. В такі хвилини я думаю: а що саме я зробив, щоб допомогти цим дітям. Головна мета цього концерту, щоб кожен з нас задумався: а що я роблю для того, щоб цим малюкам допомогти”.
Антон Деньгуб привітав малечу зі святом, побажав швидкого одужання та обов’язково відчути позитивні емоції від музики.

Антон Деньгуб, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації: “Завтра Україна й весь світ відзначатиме День захисту дітей. Вітаю вас, бажаю вам здоров’я, багато справжніх друзів, і успіхів у навчанні. Ви – майбутнє нашої держави. Ваш талант, ваша енергія та завзяття – це запорука великих справ для нашої країни”.

Артур Товмасян, голова Харківської обласної ради: “Діти — це найцінніше, що в нас є, дякую лікарям за порятунок маленьких пацієнтів”.

Організатори підготували для маленьких пацієнтів лікарні цікаві конкурси та різноманітні активності, солодкі подарунки та призи.

Посилання на відеоматеріал Харківської обласної адміністрації

Share.

Leave A Reply