fbpx

АКАДЕМІЧНИЙ ХОР імені В’ячеслава ПАЛКІНА Харківської обласної філармонії відкриває новий концертний сезон твором композитора Тараса КРАВЦОВА – вченого-мистецтвознавця, музиканта, харківця, ветерана Другої світової війни, який на власному досвіді відчув події воєнних часів

0

АКАДЕМІЧНИЙ ХОР імені В’ячеслава ПАЛКІНА Харківської обласної філармонії відкриває новий концертний сезон твором композитора Тараса КРАВЦОВА – вченого-мистецтвознавця, музиканта, харківця, ветерана Другої світової війни, який на власному досвіді відчув події воєнних часів.

Тарас Сергійович поновив заняття музикою в 1947 році на історико-теоретичному факультеті Харківської консерваторії (нині Харківський національний університет мистецтв імені І.Котляревського), де пройшов шлях від викладача до професора. З його класу вийшло чимало відомих музикознавців, а музична спадщина композитора багата й різноманітна за жанрами і формами.

Його цикл «Хорові акварелі», написаний на слова Володимира Сосюри, увібрав найкращі традиції українського хорового мистецтва, що проявили самобутність іще на початку минулого сторіччя, і належить до золотого фонду хорової музики.

Share.

Comments are closed.