fbpx

75 от роду и 40 из них – в филармонии. “Харьковские известия” взяли интервью у Олега Недоборы

1

Олег-НедоборХарківська філармонія – одна з найстарших концертних організацій України. І серед її працівників є такі, хто присвятив філармонії чи не все своє життя. Один з таких – Олег Недобора, колишній соліст закладу, який довгі роки тішив слухачів унікальним звучанням свого голосу.

75 років. Черговий день народження Олега Недобори цього року збігся з іншим ювілеєм – сорокаріччям роботи у Харківський філармонії. В далекому тисячі дев’ятсот сімдесят першому він прийшлов до філармонії молодим вокалістом. І тоді сцена назавжди полонила його серце.

Олег Недобора, заступник директора Харківської філармонії з концертної діяльності:
 – Когда впервые выходишь на сцену есть такое творческое волнение. Потому, что перед тобой зрители и когда ты смотришь на них, начинаешь петь и видишь, как люди переглядываются между собой и кивают головой, это настолько придает сил, уверенности. 
11Завдяки надзвичайному тембру голосу Олег Недобора майже одразу став сольним вокалістом, а його номери – візитівкою Харківської філармонії. Співав Олег Григорович тридцять років. Тепер вже на посаді концертного керівника закладу передає безцінний досвід іншим, займається пошуком молодих талантів. Все життя Олега Недобори, як каже сам, пов’язано із музикою та саме з Харківської філармонії. розповідаючи про себе, непомітно переходить на розмову про улюблений заклад, якому присвятив життя.
Олег Недобора, заступник директора Харківської філармонії з концертної діяльності:
– Мне сейчас хотелось бы больше говорит не о себе, о филармонии. Естественно, как говорится, говоря о себе, думаю о филармонии, говоря о филармонии, думаю о себе. 
Тож і заповітне бажання Олега Григоровича стосується улюбленого закладу. Співак мріє, що зможе одним з перших увійти у відкриті двері філармонії та побачити великий концерт у її оновленної залі.

По материалам информационно-аналитического портала “Харьковские известия”
Share.

1 коментар

  1. Алексей on

    Добрый день! Благодарю за концерт в г.Барселона, который состоялся 08.01.2016г.! Приятный сюрприз) Евроинтеграция в действии)

Leave A Reply