fbpx

26 травня в Харківській філармонії відбулося урочисте підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю в галузі культури та мистецтв

0

Відсьогодні близько 1000 строковиків та курсантів Національної гвардії України зможуть щомісяця безкоштовно відвідувати вистави та концерти міста. Ввечері 26 травня за участю заступника голови Харківської ОДА Антона Деньгуба Східне оперативно-територіальне об’єднання Національної гвардії України, Національна академія Національної гвардії України, Харківська обласна державна адміністрація, Харківська обласна філармонія, Харківський державний цирк та 12 провідних театрів Харкова підписали Меморандум про співпрацю в галузі культури та мистецтв. Відтепер наймолодші гвардійці зможуть цікаво та пізнавально проводити вільний від служби час, безкоштовно відвідувати вистави та концерти, знайомитись із творчістю найкращих акторів та музикантів Харкова. Меморандум діятиме протягом 2021 року з автоматичним продовженням на кожен наступний рік.

Місцем підписання Меморандуму не випадково обрана нещодавно реконструйована філармонія. Адже саме за ініціативи нинішнього міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, якому підпорядкована НГУ, влітку 2005 року розпочались роботи по збереженню та відновленню цієї видатної пам’ятки архітектури.

Гостями урочистого заходу стали близько 250 строковиків та курсантів, керівництво Східного ОТО НГУ, Національної академії НГУ, Харківської обласної державної адміністрації, 5 Слобожанської бригади та 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана, представники наукової та творчої інтелігенції Харкова, волонтери, кадети та учні військових ліцеїв Харківщини.
За словами першого заступника начальника Національної академії Національної гвардії України генерал-майора Олександра Морозова, підписання меморандуму — надважливий крок у вихованні молодого покоління.

Заступник начальника Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України полковник Сергій Ховайло подякував Харківській обласній державній адміністрації, яка стала гарантом співпраці між військовими та представниками театральних та концертних установ області. Також він висловив вдячність від військових представникам культурної інтелігенції, які погодились на співпрацю з Національною гвардією України.

Директор — головний диригент Харківської філармонії Юрій Янко зазначив, що людина, яка захищає нашу Вітчизну, повинна добре відпочивати, гармонізувати свої серце й душу. Маестро подякував всім, хто підтримав цю важливу для нашого суспільства ініціативу.

Перед офіційною частиною на площі біля філармонії військовий оркестр вітав харків’ян вальсами, військовими маршами та попурі. Продовжив музичний вечір виступ творчого колективу Харківської філармонії за участю акторів театрів міста. Симфонічний оркестр під управлінням маестро Янка виконував твори українських композиторів: Миколи Стецюна, Мирослава Скорика, та мелодії з відомих кінофільмів. Курсанти та строковики віддячили артистам і музикантам, створивши теплу атмосферу в залі, дарували квіти та гучні оплески.


Репортаж Вячеслава Мадієвського для Укрінформ за посиланням https://photonew.ukrinform.com/users/madiyevskiy-v-yacheslav?fbclid=IwAR1j5lU_uzRXyfpEYHMjFmRt2f3iIp40UffOgtk3DIIV0Z28RqHdIdJYPwo

Репортажі Відділення інформації і комунікації Східного ТУ та Відділу міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ за посиланням:

https://nangu.edu.ua/news/visoke-teatralne-mistectvo-vidteper-dostupne-dlya-tisyach-nacgvardijciv?fbclid=IwAR3u4I0HavszuYHZfxypylnHIoLB949a6FZjRJW5gSMAxDfg7mIzp8W7lZE

Відеоматеріал Харківської облдержадміністрації:

Share.

Leave A Reply