fbpx

23 серпня в Харківській філармонії відбудеться святковий концерт

0

У день визволення Харкова та День Державного Прапора України прозвучать шедеври органної музики у виконанні Станіслава Калініна. Чекаємо на вас, шановні слухачі! Початок концерту о 19:00. Просимо вас із розумінням поставитися до тимчасових нововведень — протиепідемічних заходів, яких ми з вами маємо дотримуватися під час адаптивного карантину, а саме:
1. Працівники Харківської філармонії проводять температурний скринінг відвідувачів концертів. При температурі тіла 37, 2 ° С або ознаках респіраторних захворювань у відвідуванні заходів Харківської філармонії буде відмовлено.
2. Слухачі мають обов’язково обробити руки спиртовмисним антисептиком у спеціально визначених для цього місцях в приміщеннях Харківської філармонії. Ви можете легко знайти антисептик за вказівниками на території вестибюля або санвузла.
3. Слухачі мають уникати скупчення, дотримуватись соціальної дистанції не менше, ніж 1, 5 метра.
4. Тимчасово розміщення слухачів в залі буде трохи незвичним: через одне вільне місце.
5. Співробітники й відвідувачі концертних заходів мають перебувати в приміщенні Харківської філармонії в одягнених масках або респіраторах, що покривають рот та ніс.
6. Не забувайте користуватися милом, що ви завжди знайдете у санвузлах, а також ознайомтеся з інформацією про заходи із запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на наших інформаційних майданчиках.
Просимо вас чітко дотримуватись вказівок адміністрації Харківської філармонії щодо виконання відповідної Постанови головного санітарного лікаря України та звертатися до контролерів у разі виникнення запитань, дотримуватись респіраторної гігієни та не відвідувати заходи в разі відчуття респіраторних симптомів (нежить, чхання, кашель, підвищення температури тощо).

З повагою, адміністрація Харківської філармонії

Share.

Leave A Reply