fbpx

22 березня у філармонії вiдбудеться концерт Наталiї Золотарьової

0

Наталя Золотарьова – талановита пiанiстка, що володіє різноманітним концертним репертуаром. Її філармонічний дебют відбувся у Харкові, 2000 року. З того часу Наталя веде активну концертну діятельність у країнах Європи: Польщі, Італії, Іспанії, Німеччині, Чехії, Ізраїлі та Україні.

Н. Золотарьова здобула звання лауреата міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Німеччині, Росії та Україні, має записи на німецькому й ізраїльському радіо.

Наталя розширює поняття академічного піаніста й виступає на естраді зі своїм арт-проектом «Очами виконавця», де підчас гри наживо на проекторі транслюється відео з візуальними асоціаціями щодо музичного твору.
Преса неодноразово підкреслювала творчу харизму піаністки, що поєднує необмежену віртуозність та глибину виконавських трактовок.

Вона здобула освіту у Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського та аспірантурі Московської державної консерваторії імені П. І. Чайковського. Приймала участь у майстер-класах видатних музикантів. 2013 року захистила дисертацію та здобула ступінь кандидата мистецтвознавства.

На сьогодні Н. Золотарьова викладає у Дніпропетровській академії музики імені М. Глінки на посаді доцента кафедри спеціального фортепіано, виступає з сольними програмами, з симфонічними оркестрами й у складі камерних ансамблів. Також вона дає майстер-класи та приймає участь у роботі журі міжнародних та всеукраїнських конкурсів.

Н. Золотарьова є засновником та президентом Першого міжнародного фортепіанного конкурсу DSCH імені Д. Д. Шостаковича, що відбувся у лютому 2016 року в Дніпрі. Цей конкурс став значною митецькою подією в культурному житті України.


Share.

Leave A Reply