fbpx

21 травня в Харківській філармонії відкриється виставка живописних полотен художника Сергія Сметанкіна «Харківський вимір»

0

Краса Слобожанщини з її прозорим серпанком ранкової тиші, чиста благодатна палітра високості неба, затишна архітектурна геометрія та невловима гра кольору – все це промовляє до глядача з картин Сергія Сметанкіна. Він – учень образотворчої естетики Івана Базилевського, який зумів створити особливу і неповторну стилістику напівтонів.
Сергій Сметанкін – член Національної спілки художників України, учасник більше ста колективних і персональних виставок в Україні та за її межами, переможець багатьох мистецьких конкурсів. Його ім’я внесене до книги-каталогу “Українське образотворче мистецтво початку ХХІ століття” та до Книги рекордів України в категорії “Мистецтво” як автора 190 творів на персональній виставці у Національній спілці художників України.
Живописні роботи художника із Слов’янська  прикрашають виставкові зали України, Туреччини, Австрії, Чехії, Італії , США та знаходяться у багатьох приватних колекціях.

Запрошуємо на відкриття виставки, яке відбудеться 21 травня о 15:30 в Червоному залі Харківської філармонії. Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних обмежень. Вхід вільний.

Відвідати виставку може кожен бажаючий з 21 травня до 1 червня включно у дні та час концертів, що проходять в Харківській філармонії. Довідки за телефоном: (057) 729-08-00, 095 228 20 41 (11:00-19:00)

Share.

Leave A Reply