fbpx

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

0

Дорогі Українці!

21 листопада наша країна відзначає День Гідності та Свободи, заснований на честь початку двох революцій – Помаранчевої в 2004 і Євромайдану в 2013 роках.

Керівництво та колектив Харківської обласної філармонії висловлює щиру повагу та подяку героям цих славетних, історичних подій.

В цей день пропонуємо вашій увазі добірку інформаційних матеріалів від Національного музею Революції Гідності, який щороку готує програму меморіальних, урочистих, інформаційно-освітніх і культурно-мистецьких заходів, що спрямовані на збереження національної пам’яті.

Передумови та хронологія революцій, основні етапи, символи та атрибутика і ще багато корисного та цікавого ви дізнаєтесь за посиланям https://cutt.ly/iMnNJ81

Також 21 ЛИСТОПАДА о 10:00 відбудеться спільна міжконфесійна молитва за Україну та борців за її свободу. Потому у пам’ять про загиблих захисників України пролунає Дзвін Гідності, відбудеться покладання квітів до портретів Героїв Небесної Сотні та запалення лампадок.

Трансляцію заходу можна буде переглянути на сторінці Національного музею Революції Гідності у Facebook https://www.facebook.com/maidanmuseum.org

Share.

Comments are closed.