fbpx

119 років фортепіанної музики за 120 хвилин

0

6 лютого за численними проханнями слухачів відбудеться Концерт-дайджест проекту «Piano 119. Гід по фортепіанній музиці XX—XXIст. (роки 1900-2018)» Цикл концертних лекцій, що проходив у Харківській філармонії у вересні-грудні 2018 р. дав змогу слухачам почути ключові фортепіанні твори за 119 років і скласти для себе повну картину розвитку фортепіанної культури. Концертний цикл було завершено твором, який створив на очах слухачів знаний в Україні й світі музикант Сергій Давидов. Після закінчення стало зрозуміло, що публіка жадає продовження циклу, адже багато чого залишилося поза межами програм.

За численними проханнями слухачів “Piano 119” повертається на сцену ще на один вечір з концертом-дайджестом в якому прозвучать найцікавіші фортепіанні твори ХХ – початку ХХI століть. Від С. Рахманінова до Людовико Ейнауді, від елітної музики початку ХХ сторіччя до кіномузики Джо Хисаїсі, Філіпа Гласса, Яна Тирсена, від надскладної музики А. Шенберга до «нової простоти» В. Сильвестрова, і Арво Пярта.

“Історія музики XX-XXI століть була не менш бурхливою, ніж всесвітня — поява нових стилів і напрямків, розрив з традицією та повернення до неї, безліч експериментів, різні пост- і нео- течії. Нестримність і різноманіття шляхів її розвитку вражає, захоплює і дуже надихає”. — коментують автори проекту — “Цей проект – це не просто концертні лекції — це об’ємна, рельєфна картина фортепіанної музики у контексті з усіма культурними процесами: архітектурою, живописом, літературою та філософією”.

6 лютого для вас гратимуть піаністи: Максим Шадько, Сергій Корепанов, Марія Оболенська, Сергій Юшкевич, Ірина Сухленко, Людмила Хрустальова, Яків Воскобойников.Початок о 18.30. Харківська філармонія. Квитки– 50 грн.

Автор і ведуча: Юлія Ніколаєвська
buybutton

Share.

Leave A Reply