fbpx

10-го вересня в Харківській філармонії відкриється національна філателістична виставка, запрошуємо!

0

Колекції поштових марок, урочиста церемонія спецпогашення, екскурсії, презентації та багато іншого. 10-го вересня в Харківській філармонії відкриється XVIII Національна філателістична виставка «УКРФІЛЕКС 2020», присвячена 30-й річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України.
Гості зможуть познайомитися з видатними філателістами, їхніми унікальними експонатами, більше дізнатися про історію рідного міста та відвідати пішохідну екскурсію Харковом в супроводі спеціаліста історичного музею. Також відвідувачі виставки зможуть взяти участь у цікавих майстер-класах, оглядових екскурсіях та матимуть можливість придбати вишукані поштові мініатюри.
Філателісти презентують свої експонати на різну тематику. Протягом заходу працюватиме компетентне журі, яке обере кращі надбання приватних колекцій.
Виставка триватиме до 13-го вересня включно с 10:00 до 18:00 в Червоному залі та вестибюлі.
Урочисте відкриття – 10 вересня 13:00.
Вхід вільний. З детальною програмою заходу можна ознайомитись тут http://filarmonia.kh.ua/event/xviii-natsionalna-filatelistichna-vistavka-ukrfileks-2020-prisvyachena-30-j-richnitsi-prijnyattya-deklaratsiyi-pro-derzhavnij-suverenitet-ukrayini/

Share.

Leave A Reply